BİZ KİMİZ?

Sedat Rent A Car, sektörde yılların birikimini müşterilerine güven ve ekonomi olarak sunmakta olan bir Araç Kiralama ve Transfer Hizmet Firmasıdır. Filosundaki son model araçları ve alanında tecrübeli uzman personeli ile, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Firmamız, filosunda bulunan araçların bakım ve onarımlarını düzenli olarak yapmakta, müşterilerine her daim sorunsuz, temiz ve güvenli araçlar sunmaktadır. Araç kiralama hizmetinde lokal olarak hizmet vermenin yanında, Türkiye'nin her yöresindeki partnerleri vasıtasıyla, müşterilerinin araç ihtiyaçlarını her daim çözebilecekleri tek adres Sedar Rent A Car'dır.

TRANSFER ARTIK ÇOK KOLAY

Sedat Rent A Car Araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra, havaalanı transfer hizmetinde de iddialıdır. İster Dalaman havaalanı, ister Antalya havaalanı veya Türkiye'nin herhangi bir yerindeki herhangi bir havaalanı olsun hiç farketmez, Sedat Rent A Car, Transfer için özel olarak hazırlanmış otomobil, minibüs ve midibüsleri ile, transfer derdini ortadan kaldırıyor. Sizlere tatilin tadını çıkarmak kalıyor !...

ARAÇ KİRALAMADA KALİTE VE EKONOMİ

Araç kiralama, ciddi bir iştir. Sizin için hazırlanan aracın, temiz, güvenl, bakımlarının tam olması ve sorunsuz çalışması olası aksaklıkların önüne geceçecektir.Sedat Rent A Car olarak, araç filomuzu, tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda oluşturmakta ve güncellemekteyiz. Her zevke ve ihtiyaca hitap eden araç çeşitleri, firmamızda bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.Her zevke ve ihtiyaca hitap eden araç çeşitleri, firmamızda bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.